Корзина
0 800 21-67-95
+380 (73) 644-85-64
+380 (50) 644-85-64
+380 (68) 644-85-64
УкраинаКиевб-р. В.Гавела
Корзина
МЕДЗДРАВ
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Іригатор SOWASH Сім'я Deluxe

Іригатор SOWASH Сім'я Deluxe

1 619 грн.

 • В наличии
Іригатор SOWASH Сім'я Deluxe
Іригатор SOWASH Сім'я DeluxeВ наличии
1 619 грн.
Купить
+380 (73) 644-85-64
Lifecell
 • +380 (50) 644-85-64
  Vodafone
 • +380 (68) 644-85-64
  Kyivstar
Купить
+380 (73) 644-85-64
Lifecell
 • +380 (50) 644-85-64
  Vodafone
 • +380 (68) 644-85-64
  Kyivstar
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

Що таке іригатор і для чого він потрібен?

Що таке іригатор порожнини рота і для чого він потрібен, на жаль, знає меншість із пацієнтів. А багато хто з них, відповідаючи на запитання про використовувані ними засоби гігієни порожнини рота, називають лише зубну щітку та зубну пасту. Ці засоби, безумовно, є обов'язковим мінімумом, але, на жаль, не забезпечують ідеальної гігієни порожнини рота.

Найпроблемнішими ділянками для очищення є міжзубні проміжки та зубоясенна борозенка (ділянка між зубом і яснами). Ще, зазвичай, залишаються обділеними увагою внутрішня сторона зубів і дальні зуби. І на сьогодні, на жаль, жодною з наявних зубних щіток не можна оптимально очистити ці зони, що неминуче призведе до скупчення зубного нальоту, утворення зубного каменю й запалення ясен.

Для догляду за такими важкодоступними ділянками є безліч засобів і пристроїв. Одним із них і є іригатори.

Іригатор — це апарат, що змиває струменем води або лікарського препарату всі бактерії, навіть із важкодоступних зон порожнини рота. Рідина для іригації під напором подається в порожнину рота, масує ясна, покращує кровообіг, очищає міжзубні простори та зубоясенні кишені від нальоту й залишків їжі.

Перший іригатор для ротової порожнини був розроблений 1962 року зубним лікарем та інженером із містечка Форт-Коллінс. Відтоді було проведено понад 50 наукових досліджень іригаторів. Прилад був протестований і показав ефективність у випадках пародонтиту, а також гінгівіту, діабету, ортодонтичних пристроїв, коронок та імплантатів.

Найбільш наочним ефектом застосування іригатора для порожнини рота є надзвичайно ефективна терапія кровотеч і гінгівіту. Нещодавні дослідження показали, що іригатор перевершує зубну нитку як у зниженні кровотечі, так і в зменшенні зубного нальоту.

Рекомендації щодо використання іригатора. Техніка чищення порожнини рота іригатором.

Іригатор потрібно використовувати мінімум двічі на тиждень — цього досить для профілактики стоматологічних захворювань (для утворення нальоту потрібен час, тому максимальне чищення двічі на тиждень зможе цей процес зупинити). Але можна використовувати його і щодня. Використовувати іригатор треба ввечері, після того, як ви почистите зуби щіткою, нею ви очищаєте великі частинки їжі, а іригатором доочищаєте те, що залишилося. Чищення в середньому має займати до 15 хвилин — 3-5 хвилин чищення щіткою, решта часу йде на використання іригатора.

Іригатором потрібно обробити кожен зуб, особливу увагу варто приділити проміжкам між зубами, оскільки саме в них найчастіше скупчуються мікрочастинки їжі. Після того, як усі зуби верхньої та нижньої щелепи будуть оброблені, потрібно обробити і ясна — іригатор робить такий важливий для них масаж водою. Масаж забезпечить здоров'я ясен, а здоров'я ясен — це запорука здоров'я зубів.

Іригатор Sowash — твій секрет красивої та здорової усмішки

Іригатор порожнини рота SoWash, що не потребує елементів живлення, працює за умови приєднання до водопровідного крана від сили напору подаваної води. Напір і температура води регулюються за допомогою крана.

SOWASH Сім'я

Інноваційна система Hi-Flow

Цей іригатор забезпечений інноваційною системою Hi-Flow, яка дає змогу активувати/деактивувати клапан керування потоком води, щоб повністю використовувати тиск води, доступний у вашому крані. У разі деактивації клапана, він зливає надлишки води в раковину, не даючи змоги травмувати зуби та ясна, якщо тиск струменя води перевищує значення в 1.5 бара.

SOWASH Сім'я

У комплекті 3 насадки для різних завдань

Одноструминна насадка для глибокого очищення, яка формує струмінь води, глибоко проникає й очищає важкодоступні місця, міжзубні проміжки, навколо брекет-систем, під лінією ясен.

SOWASH Сім'я

Насадка-вихор, яка має запатентовану технологію, завдяки якій зубний наліт видаляється ефективніше, порівнюючи зі стандартною одноструминною насадкою. Три пульсувальні струмені, сходячись між ними, створюють ефект вихору, який здатен без зусиль видалити навіть найстійкіші залишки їжі, але водночас не завдає жодної шкоди яснам.

SOWASH Сім'я

Насадка-вихор зі щіткою, яка поєднує в собі дію щетинок із напором струменя вихрового ефекту. Форма та розмір насадки сприяють правильному чищенню зубів.

SOWASH Сім'я

Металеві перехідники з фільтром дають змогу приєднати іригатор до будь-якого крана

Металевий перехідник із фільтром зі стандартною різзю зроблений з цинкового сплаву, легований алюмінієм, магнієм і міддю. Дає змогу з'єднати систему SoWash з краном і нормально використовувати кран з фільтрацією і вентиляцією води. До набору входить 1 металевий перехідник із зовнішньою різзю та 1 металевий перехідник із внутрішньою різзю.

Информация для заказа
 • Цена: 1 619 грн.